Cyklotrasa č. 02

Ždiar → Osturňa → Veľká Frankova → Bachledova dolina → Ždiar
31 km
1h : 50m
Stredne náročná

Cyklotrasa č. 02

Trasa začína pri požičovňa elektrobicyklov E-bike Ždiar 392, pokračujeme na horný koniec obce.

Asi po 2 km odbočíme na Strednici vpravo na hlavnú cestu smerom na Poľsko. Po 800 m na prvej odbočke z hlavnej cesty vpravo smer Osturňa. Po 1 km prídeme na chodník Spišská Magura.

Pokračujeme popod rampu, nasleduje 5 km dlhý zjazd po asfaltovej ceste do obce Osturňa. Na krížovatke “Píla” odbočíme doprava, pokračujeme obcou Osturňa (najdlhšia obec na Slovensku).

Po prejazde obcou Osturňa pokračujeme smerom na Veľká Franková a sledujeme značky smerom na Ždiar – Bachledova dolina. Prechádzame cez obec Malá Franková (asfaltová cesta). V hornej časti prichádzame k cintorínu, neskôr ku kostolu, tu odbočíme mierne do ľava pod zjazdovku vleku, pod chodníkom v korunách stromov.

Pokračujeme po zjazdovke do hornej časti strediska k nástupnej stanici lanovky, vstup na Chodník korunami stromov. Ďalej nás čaká už len zostup do Bachledovej doliny a návrat cez Ždiar späť k požičovni E-bike Ždiar.

Pozrite si ďalšie cyklotrasy

Cyklotrasa č. 01

Ždiar → Spišská Magura → Bachledova dolina → Ždiar
Zistite viac →

Cyklotrasa č. 06

Ždiar → Spišská Belá → Kežmarok (hrad) a späť
Zistite viac →

Cyklotrasa č. 09

Ždiar → Monkova dolina → Strednica → Ždiar
Zistite viac →
Informácie
+421 0902 090 442

Zatelefonujte nám, radi zodpovieme všetky Vaše otázky. Získajte informácie o našej ponuke e-bike-ov, cenníky, zľavy pre ubytovaných aj tipy na výlety v okolí.

Kde nás nájdete →