Cyklotrasa č. 08

Ždiar → Osturňa → Polsko → Ždiar
31 km
1h 45m
Stredne náročná

Cyklotrasa č. 08

Trasa začína pri po6i4ovni elektrobicyklov E-bike Ždiar 392, pokračujeme na horný koniec obce Ždiar. Približne po 2 km odbočíme na Strednici vpravo na hlavnú cestu smerom na Poľsko.

Po 800 m na prvej odbočke z hlavnej cesty vpravo smer Osturňa. Po 1 km prídeme na chodník Spišská Magura. Pokračujte popod rampu, nasleduje 5 km dlhý zjazd po asfaltovej ceste do obce Osturňa.

Na križovatke píla odbočíme doľava. Po približne 200 metroch zabočiť vľavo, cez most v smere Lapšanka (Polsko). Po 2.5 km jazdy do kopca dorazíte k rampe na pôvodnej slovensko-poľskej hranici.

Pokračujeme 300 metrov a následne zabočiť doľava po asfaltovej ceste. Po 2 km dorzíme ku kaplnke kde sa Vam naskytne unikátny pohľad na panorámu slovenských aj poľských tatier.

Využite možnosť občerstvenia v bufete s jedinečným výhľadom a posedením, v prápade, že je počas Vašej návštevy otvorený. Cesta späť do obce do požičovne e-bike Ždiar po tej istej trase.

V prípade akýchkoľvek otázok počas trasy nás smelo kontakujte: +421 0-902 090 442 

Pozrite si ďalšie cyklotrasy

Cyklotrasa č. 01

Ždiar → Spišská Magura → Bachledova dolina → Ždiar
Zistite viac →
Cyklotrasa - Ždiar - Tatranska Kotlina - Spisska Bela a spat - 05

Cyklotrasa č. 05

Ždiar → Tatranská Kotlina → Spišská Belá a späť
Zistite viac →

Cyklotrasa č. 09

Ždiar → Monkova dolina → Strednica → Ždiar
Zistite viac →
Informácie
+421 0902 090 442

Zatelefonujte nám, radi zodpovieme všetky Vaše otázky. Získajte informácie o našej ponuke e-bike-ov, cenníky, zľavy pre ubytovaných aj tipy na výlety v okolí.

Kde nás nájdete →