Cyklotrasa č. 10

Ždiar → Osturňa → Hanušovce → Jezersko → Bachledova dolina → Ždiar
40 km
2h 20m
Stredne náročná

Cyklotrasa č. 10

Trasa začína pri na3ej po6i4ovni elektrobicyklov e-bike Ždiar 392. Pokračujeme na horný koniec obce. Asi po 2 km odbočíme na Strednici vpravo na hlavnú cestu smerom na Poľsko.

Po 800 m na prvej odbočke z hlavnej cesty vpravo smer Osturňa. Po 1 km prídeme na chodník Spišská Magura. Pokračujte popod rampu, nasleduje 5 km dlhý zjazd po asfaltovej ceste do obce Osturňa.

Na križovatke píla odbočíme do prava, pokračujeme obcou Osturňa (najdlhšia obec na slovensku). Po prejazd obec Osturňa pokracujeme v smere Veľká Franková.

Pokračujeme 2km po hlavnej ceste smer Hanušovské sedlo. Pokračujte zjazdom do obce Hanušovce, následne na križovatke odbočte vpravo, smer Sp. Belá. Po 2 km pohodlnej jazdy po hlavnej ceste dorazite na križovatku Jezersko.

Odbočte do prava, smer obec Jezersko. Pokračujete obcou až k spodnej časti zjazdovky Bachledka – Jezersko. Pokračujte pešo, strmým svahom po zjazdovke v smere Chodník korunami stromov.

Upozornenie: náročný výstup, v prípade, že sa na to cítite, môžete sa vrátiť po tej istej trase alebo pokračovať v smere do mesta Sp. Belá – cyklochodník.

V prípade akýchkoľvek otázok počas trasy nás smelo kontakujte: +421 0-902 090 442

Pozrite si ďalšie cyklotrasy

Cyklotrasa č. 06

Ždiar → Spišská Belá → Kežmarok (hrad) a späť
Zistite viac →
Cyklotrasa - Ždiar - Tatranska Kotlina - Spisska Bela a spat - 05

Cyklotrasa č. 05

Ždiar → Tatranská Kotlina → Spišská Belá a späť
Zistite viac →

Cyklotrasa č. 08

Ždiar → Osturňa → Polsko → Ždiar
Zistite viac →
Informácie
+421 0902 090 442

Zatelefonujte nám, radi zodpovieme všetky Vaše otázky. Získajte informácie o našej ponuke e-bike-ov, cenníky, zľavy pre ubytovaných aj tipy na výlety v okolí.

Kde nás nájdete →