Cyklotrasa č. 04

Ždiar → Tatranska Kotlina → Tatranska Lomnica
24 km
1h 30m
Stredne náročná

Cyklotrasa č. 04

Trasa začína pri E-bike RENT Ždiar 392 smer benzínová pumpa SLOVNAFT. Po 200 m za benzínovou pumpou odbočíme vpravo smer Monková dolina.

Po 200 m odbočka vľavo cez drevený most a hneď za mostom zase vľavo smer Tatranská kotlina. Po 1 km míňame Babu Jagu a pokračujeme 5 km do Tatranskej kotliny, kde sa nachádza Belianska jaskyňa. Pri parkovisku pod Belianskou jaskyňou sa nachádzajú reštaurácie, kde si môžete oddýchnuť a občerstviť sa.

Ďalej prechádzame cez Tatranskú kotlinu a na konci pri autobusovej zastávke odbočíme do ľava, cez prechod pre chodcov. Pokračujeme približne 2 km po cyklochodníku v smere do Spišskej Belej.

Pokračujte okolo odpočívadla pri farme, ďalej po 150 metrov prejdite na druhú stranu hlavnej cesty a pokračujte asfaltovým cyklochodníkom, cez les popri rakúskej lúke, mokriny a medvedej lúke.

Keď dorazíte do osady Tatranské Matliare, prejdite cez hlavnú cestu na cyklochodník. Pokračujte na ľavo, v smere Tatranská Lomnica. Tou istou trasou sa vraciame späť k našej požičovni e-bike v Ždiari.

V prípade akýchkoľvek otázok počas trasy nás smelo kontakujte: +421 0-902 090 442

Pozrite si ďalšie cyklotrasy

Cyklotrasa č. 08

Ždiar → Osturňa → Polsko → Ždiar
Zistite viac →

Cyklotrasa č. 09

Ždiar → Monkova dolina → Strednica → Ždiar
Zistite viac →
Cyklotrasa - Ždiar - Tatranska Kotlina - Tatranska Lomnica - 01

Cyklotrasa č. 07

Ždiar → Tatranska Kotlina → Tatranská Lomnica
Zistite viac →
Informácie
+421 0902 090 442

Zatelefonujte nám, radi zodpovieme všetky Vaše otázky. Získajte informácie o našej ponuke e-bike-ov, cenníky, zľavy pre ubytovaných aj tipy na výlety v okolí.

Kde nás nájdete →